Je Senior Manager v spoločnosti a zodpovedá za koordinovanie pracovných skupín špecializovaných na obsadzovanie typizovaných pozícií, tzv. By-Role Practices a koordinuje rozvojové projekty v oblasti Executive Coaching. Jej súčasťou je od roku 2007.

Má za sebou niekoľkoročné skúsenosti v oblasti Executive Search, počas ktorých obsadila množstvo top manažérskych pozícií najmä v sektore Consumer Markets s dôrazom na maloobchod, cestovný ruch, médiá a reklamu. Je expertkou na hľadanie riešení v rámci širšieho regiónu pre oblasti Corporate Affairs, Sales, Marketing a Human Resources. Jej zodpovednosť pokrýva aj rozvoj obchodných vzťahov s klientmi pre oblasť koučingových služieb a spravuje Amrop portfólio koučov.

Pred príchodom do poradenstva pracovala viac ako štyri roky na pozícii manažérky ľudských zdrojov pre jeden z najväčších nadnárodných maloobchodných reťazcov, kde zodpovedala za personálnu a tréningovú oblasť v Českej republike a na Slovensku.

Počas kariéry nadobudla bohaté skúsenosti v oblasti príprav kompetenčných modelov, náborov a výberov, odmeňovania, motivácie a spokojnosti zamestnancov, talent manažmentu, rozvoja zamestnancov, realizácie rozvojových a assessment centier, riadenia výkonnosti a manažérskych či personálnych auditov.

Ladislava sa aktívne zasadzuje za manažment diverzity najmä v oblasti pôsobenia žien v riadiacich pozíciách a posilňovania ženského vodcovstva, takisto riadi projekty firemného dobrovoľníctva. Je aktívna v projektoch spolupráce s neziskovým sektorom a publikuje mnohé odborné články. Je reprezentantom Amropu v rámci HR komunity na Slovensku.