• Prvý titul Master Trainer pre i4 v Európe získal SlovákPo jarnom predstavení modelu i4 Neuroleader na slovenskom trhu poradenská spoločnosť Amrop, ktorá je súčasťou Jenewein Group, naďalej intenzívne rozvíja túto časť svojho portfólia, aby manažérom ešte lepšie pomáhala v profesijnom i osobnostnom raste. Pred pár dňami sa Amrop stal oficiálnym partnerom The About My Brain Institute a Igor Šulík ako jediný Európan získal titul Master Trainer pre model i4.

  Tlačová správa v médiách >>>
  Čítať ďalej...
 • Májová HR pohoda pre všetkých so skratkou HR na vizitkeV štýle After Work Party sa v posledný májový podvečer už po tretí raz rozbehne HR pohoda. Pozvanie Amropu, personálnoporadenskej spoločnosti, ktorá je organizátorom i hlavným hostiteľom, smeruje ku všetkým manažérom, špecialistom i odborným pracovníkom, ktorí sa profesijne pohybujú vo svete HR oddelení.

  Tlačová správa v médiách >>>
  Čítať ďalej...
 • Innovation Day: Ako rásť pomocou moderných technológií?Poradensko-analytický inštitút Európske partnerstvo pre verejné stratégie (EPPP) bol jedným z organizátorov unikátneho podujatia Innovation Day: Ako rásť pomocou moderných technológií?. Vysoká účasť vyše 80 hostí potvrdila, že rozhodnutie nasmerovať jeho obsah smerom k záujemcom o podnikanie z radov širokej verejnosti, ktorí chcú využiť príležitosti internetu a on-line priestoru na naštartovanie svojho vlastného podnikania, bolo dobrou voľbou.

  Tlačová správa v médiách >>>
  Čítať ďalej...
 • Meet the new chiefs: Ako sa darí korporátnym manažérom vo verejnom sektore?Amrop od svojho vzniku nielen neustále rozvíja vlastné portfólio služieb s dôrazom na hĺbku záberu, ale zároveň pozorne sleduje najnovšie trendy a inovácie a ochotne zdieľa vlastné poznanie a skúsenosti s okolím. V týchto dňoch pripravuje v poradí tretie stretnutie zo série Meet the new chiefs.

  Tlačová správa v médiách >>>
  Čítať ďalej...
 • Svet biznisu sa mení čoraz väčšmi. Čo s tým?Tohtoročný 11. marec sa po devätnásty raz stal Európskym dňom mozgu. Týždeň od nasledujúceho pondelka zase vyhlásili za tzv. Brain Awareness Week. Zaoberať sa mozgom, jeho fungovaním a najmä snahou maximálne využiť neraz hlboko skrytý a nepoznaný potenciál, je však nielen aktuálnou, ale vzhľadom na neustále sa meniaci svet aj dôležitou témou.

  Tlačová správa v médiách >>>
  Čítať ďalej...
 • Innovation Day: Ako rásť pomocou moderných technológií?Poradensko-analytický inštitút Európske partnerstvo pre verejné stratégie (EPPP) v spolupráci s SBA a Americkou obchodnou komorou na Slovensku organizuje Innovation Day – podujatie určené pre širokú verejnosť, najmä pre nádejných podnikateľov, ktorí chcú využiť maximum príležitostí, ktoré ponúkajú moderné technológie.

  Tlačová správa v médiách >>>
  Čítať ďalej...
 • Amrop na slovenský trh priniesol model i4 NeuroleaderPoradenská spoločnosť Amrop dlhodobo integruje najnovšie poznatky neurovedy do portfólia svojich služieb, aby klientom pomáhala neustále zlepšovať kvalitu a výkonnosť lídrov. Na začiatku roku 2017 predstavila nový model i4 Neuroleader, ktorý na slovenský trh priniesla vďaka partnerstvu s The About my Brain Institute.

  Tlačová správa v médiách >>>
  Čítať ďalej...