Kvalita otázok predurčuje hĺbku odpovedí – takto jednoducho možno definovať prístup trénerky a koučky top manažérov, ktorá sa stala spolupracovníčkou slovenského Amropu v roku 2014. V minulosti sa na Slovensku presadila ako rešpektovaná spravodajská novinárka špecializujúca sa na hĺbkové interview. Práve v tomto období spustila vlastný konzultačný biznis zameraný na Speech Coaching a Soft Skills tréningy.

Po získaní licencií na Executive Coaching vo Veľkej Británii a intenzívnej práci na vlastnom osobnom rozvoji si vybudovala meno ako business koučka predovšetkým v rýchlo rastúcich sektoroch IT, technológií a finančníctva. Na konte má viac ako 500 koučovacích hodín a realizovala desiatky tímových koučingov a tréningov. Je držiteľkou celosvetovej licencie konzultanta Talent Dynamics a priekopníčkou tohto singapurského Business Development modelu v regióne strednej a východnej Európy. Okrem toho získala certifikáciu Transformative Master Coach a stala sa členkou Medzinárodnej federácie koučov ICF (International Coach Federation) v Singapure. Je aktívnou spolupracovníčkou uznávaného inštitútu Barrett Values Centre v Londýne a spoluzakladateľkou organizácie GIFEW. Pri práci využíva prevratné metódy NLP, neurovied a tappingu a jej prístup je holistický.

Je ideálnym partnerom klientov, ktorí sú radi koučovaní do hĺbky s trvalým prínosom do pracovného života aj súkromia. Pracuje efektívne s merateľnými výsledkami. Žije a vzdeláva sa v zahraničí, čo jej dáva kozmopolitný nadhľad na výzvy slovenských klientov. Jednotlivcov i medzinárodné tímy mentoruje, koučuje a trénuje aj v anglickom jazyku.