Novým partnerom integrovanej poradenskej skupiny zameranej na oblasť ľudského kapitálu a európskych záležitostí AJG- Amrop Jenewein Group sa stal Igor Šulík (31). Tím partnerov sa tak rozšíril na sedem členov. I. Šulík zodpovedá za oblasť poradenských riešení realizovaných na strategickej úrovni správy spoločností v rámci tzv. Services for Boards.

I. Šulík zodpovedá za oblasť poradenských riešení realizovaných na strategickej úrovni správy spoločností

Igor Šulík Novým partnerom integrovanej poradenskej skupiny zameranej na oblasť ľudského kapitálu a európskych záležitostí Amrop Jenewein Group sa stal Igor Šulík (31).

Tím partnerov sa tak rozšíril na sedem členov. I. Šulík zodpovedá za oblasť poradenských riešení realizovaných na strategickej úrovni správy spoločností v rámci tzv. Services for Boards. AJG pracuje od roku 2002. Ako senior konzultant sa zameriaval najmä na realizáciu poradenských projektov v rámci sektorovej pracovnej skupiny Financial & Professional Services, ktorú od roku 2003 aj viedol. Okrem toho sa od roku 2004 venuje problematike Board Services. Je absolventom Univerzity Komenského v Bratislave a má osemročnú skúsenosť v realizovaní poradenských projektov v oblasti ľudského kapitálu, najmä v Executive Search.