Na májovú after work párty všetkých personalistov HR pohoda každoročne pozývame manažérov, špecialistov a odborných pracovníkov, ktorí sa profesijne pohybujú na všetkých úrovniach HR oddelení. Naše podujatie je skvelou a dnes už vyhľadávanou udalosťou – naši hostia majú jedinečnú príležitosť zabaviť sa s priateľmi a kolegami z HR branže, porozprávať sa so starými známymi a spoznať nových ľudí. Pri dobrej hudbe, občerstvení a skvelých drinkoch bez odborných tém, prezentácií a produktov.

HR pohoda 2017 – TRETÍ ROČNÍK

Dátum: 31. máj 2017
Čas: 18.00 – 24.00 hod.
Miesto: reštaurácia Pohoda v bratislavskom Horskom parku (mapa)
Vstupné: vizitka s pozíciou v rámci HR oddelenia
Hudobní hostia: Katka Ščevlíková & Friends a skupina Who’s Got TIME

    

Pozvánka…
Fotogaléria…
Video…

 

HR pohoda 2016 – DRUHÝ ROČNÍK

Dátum: 31. máj 2016
Čas: 18.00 – 24.00 hod.
Miesto: reštaurácia Pohoda v bratislavskom Horskom parku (mapa)
Vstupné: vizitka s pozíciou v rámci HR oddelenia
Hudobný hosť: skvelý Business Leaders Band v jedinečnom zložení – päť top manažérov (Miroslav Trnka, ESET, Michele Bologna, Slovenské elektrárne/Enel, Ján Orlovský, Nadácia otvorenej spoločnosti, Marek Gešo, Accenture a Richard Ďurana, INESS) a päť profesionálnych muzikantov so speváčkou Luciou Lužinskou.

Ochutnávka vína: Vínko Klimko z Modry

Pozvánka…
Fotogaléria…
Video…

 

HR pohoda 2015 – PRVÝ ROČNÍK

Prvú májovú slávnosť HR pohoda spoločnosť Amrop Slovakia zorganizovala 27. mája 2015 v rámci celoročných osláv 25. výročia personálneho poradenstva na Slovensku a svojej úspešnej a inšpiratívnej prítomnosti na slovenskom a stredoeurópskom trhu, čím položila základy novej tradície. Túto príležitosť využila takmer stovka pozvaných hostí a nikto z nich určite neoľutoval – do tanca i na počúvanie hrali výborní hudobní hostia – Sima Martausová a Barbara Weiss. Pripravená bola ochutnávka vína z rodinného vinárstva Vínko Klimko z Modry, tombola a chutné slané i sladké pohostenie. Pozrite sa na priložené fotografie, zdravice a videá.

Pozvánka…
Fotogaléria…
Videá >>>