Je Talent Acquisition Partner v spoločnosti a zodpovedá za stratégiu tvorby udržateľného Talent Supply Chain v koncepte strategického získavania talentov. Zároveň koordinuje pracovné skupiny špecializované na obsadzovanie typizovaných pozícií (tzv. By-Role Practices) a rozvojové projekty v oblasti Executive Coaching. Jej súčasťou je od roku 2007.

Má za sebou niekoľkoročné skúsenosti v oblasti Executive Search, počas ktorých obsadila množstvo top manažérskych pozícií najmä v sektoroch Healthcare/Life Science a Consumer, Retail & Agribusiness s dôrazom na farmáciu, poskytovanie zdravotnej starostlivosti, maloobchod, FMCG, médiá a reklamu. Je expertkou na hľadanie riešení v rámci širšieho regiónu pre oblasti Communication & Public Affairs, Sales, Marketing a Human Resources. Jej zodpovednosť pokrýva aj rozvoj obchodných vzťahov s klientmi pre oblasť koučingových služieb a spravuje portfólio koučov.

Pred príchodom do poradenstva pracovala viac ako štyri roky na pozícii manažérky ľudských zdrojov pre jeden z najväčších nadnárodných maloobchodných reťazcov, kde zodpovedala za personálnu a tréningovú oblasť v Českej republike a na Slovensku.

Počas kariéry nadobudla bohaté skúsenosti v oblasti príprav kompetenčných modelov, náborov a výberov, odmeňovania, motivácie a spokojnosti zamestnancov, talent manažmentu, rozvoja zamestnancov, realizácie rozvojových a assessment centier, riadenia výkonnosti a manažérskych či personálnych auditov. Praktické skúsenosti v oblasti poskytovania zdravotnej starostlivosti a cestovného ruchu vrátane kúpeľníctva využíva ako členka dozornej rady v Kúpeľoch Diamant Dudince.

Ladislava sa aktívne zasadzuje za manažment diverzity najmä v oblasti pôsobenia žien v riadiacich pozíciách a posilňovania ženského vodcovstva, takisto riadi projekty firemného dobrovoľníctva. Angažuje sa v projektoch spolupráce s neziskovým sektorom a publikuje mnohé odborné články. Je reprezentantom spoločnosti Amrop Jenewein v rámci HR komunity na Slovensku.