• Koruna za každú dažďovú kvapku. Spolu 73 200 SkMimoriadne daždivý posledný májový víkend patril ďalšiemu ročníku parkúrovej jazdeckej súťaže Veľká cena Jenewein. Jej generálnym partnerom sa už po ôsmy raz stala poradenská skupina AJG-Amrop Jenewein Group. V areáli jazdeckého klubu TJ Karpatia v Bratislave-Záhorskej Bystrici sa počas troch dní uskutočnil 17. ročník Ceny Karpatie, 32. Majstrovstvá bratislavskej oblasti a 8. ročník Veľkej ceny Jenewein. Podujatie, nad ktorým podobne ako po minulé roky prevzal záštitu predseda vlády SR Mikuláš Dzurinda, organizátori aj tento rok venovali pamiatke Dr. Jeana-Françoisa Jeneweina, zakladateľa personálnoporadenskej spoločnosti Management Beratung Dr. J. F. Jenewein.
    Čítať ďalej...
  • The 2006 CEE TAHG CONFERENCEZákladom fungovania a vedúceho postavenia členských spoločností The Amrop Hever Group (TAHG) na lokálnych trhoch je globálna výmena know-how, informácií a skúseností v rámci celej siete i v rámci neustálej kooperácie a pravidelných stretnutí regionálnych a sektorových pracovných skupín. V apríli 2005 sa zástupcovia členských spoločností TAHG z krajín strednej a východnej Európy (CEE) stretli v Bratislave, v roku 2006 sa miestom ich stretnutia stala Moskva (19.-20. marec).
    Čítať ďalej...
  • TAHG - výsledky za rok 2005The Amrop Hever Group (TAHG), najväčšia sieť kapitálovo neprepojených Executive Search spoločností na svete, dosiahla v roku 2005 celkové tržby vo výške 154 mil. USD, čo v porovnaní s rokom 2004 znamená nárast o 12 percent.
    Čítať ďalej...