• Amrop chce zabehnúť pre deti v núdzi najmenej 125 kmV prvú septembrovú nedeľu (6. septembra) slovenský Amrop pobeží deťom na pomoc. Líderská poradenská spoločnosť opäť aktívne podporuje jedno z nosných športovo-rodinných podujatí Linky detskej istoty, n. o. – beh 21 km pre deti. Už po šiesty raz oslovuje partnerov, klientov a širokú verejnosť a pod hlavičkou Firmy deťom. ĎAKUJEME! ich spája pre dobrú vec.
  Čítať ďalej...
 • Jenewein Group opäť rozšírila svoj tímJenewein Group a poradenské spoločnosti Amrop a Fipra v jej portfóliu spolu s analyticko-poradenským inštitútom EPPP cielene vytvárajú priestor pre talentovaných ľudí, ktorí sa chcú profesijne uplatniť a majú ambíciu rásť s renomovanými svetovými značkami. V ostatnom čase sa náš tím rozrástol o nových ľudí, za ktorými stoja ďalšie vedomosti, skúsenosti a zručnosti.
  Čítať ďalej...
 • Amrop Announces New Global CEOThe Amrop Partnership welcomes Mr. José Ignacio Leyún, appointed to the role of global CEO and Member of the Executive Board of the Amrop Partnership SCRL.
  Čítať ďalej...
 • Slovenský Amrop v roku 25. výročia hodnotí, inovuje i posilňujePoradenská spoločnosť Amrop – Leaders for What's Next, súčasť Jenewein Group, si počas celého roka pripomína 25. výročie personálneho poradenstva na Slovensku. V januári 1990 totiž stála pri jeho zrode ako jeden z impulzov a formujúcich subjektov. Pri tejto príležitosti nielen hodnotí uplynulé obdobie, ale, čo je pre ňu charakteristické, zároveň ohlasuje nové aktivity, témy a inovácie.
  Čítať ďalej...
 • Platforma žien Slovenska má nové vedeniePlatforma žien Slovenska si zvolila nové vedenie. Novou predsedníčkou Platformy žien Slovenska sa stala Miriama Letovanec, novými podpredsedami Naďa Lazarová a Martin Krekáč, chairman a senior partner Jenewein Group.
  Čítať ďalej...