• Amrop rozšíril tím partnerovK trojici partnerov v spoločnosti Amrop Slovakia, ktorá je priekopníkom v oblasti poradenských služieb so zameraním na Executive Search a Leadership Consulting, pribudli ďalší dvaja. Martin Krekáč, Igor Šulík a Mario Fondati tak budú pri strategickom a operatívnom riadení spoločnosti podporení novými členmi najvyššieho vedenia – Ladislavou Molnárovou a Marekom Hradílkom.
  Čítať ďalej...
 • Amrop s konceptom Strategic Talent AcquisitionV rámci svojej inovatívnej stratégie poradenská spoločnosť Amrop, ktorá je priekopníkom v oblasti poradenských služieb so zameraním na ľudský kapitál, potvrdzuje úspešnosť konceptu Strategic Talent Acquisition. Podľa neho Amrop dáva ešte viac do popredia komplexnosť. Kým pri Executive Search riešeniach, kde je Amrop lídrom, klient presne definuje zadanie a následne konzultanti ponúkajú vhodných kandidátov, Amrop v koncepte Strategic Talent Acquisition aj priebežne ponúka správnych kandidátov na pozície budúcnosti.

  Tlačová správa v médiách >>>
  Čítať ďalej...
 • Iniciatíva Firmy deťom. ĎAKUJEME! aj tento rok s heštegom #BeActiveV druhú septembrovú nedeľu (10. septembra) bude slovenský Amrop opäť bežať deťom na pomoc. Už tradične aktívne podporuje jedno z hlavných charitatívnych podujatí Linky detskej istoty, n. o. – beh 21 km pre deti. Po ôsmy raz oslovuje partnerov, klientov a širokú verejnosť a spája ich pre dobrú vec. Aj tento rok sa iniciatíva Firmy deťom. ĎAKUJEME! stala súčasťou Európskeho týždňa športu.

  Tlačová správa v médiách >>>
  Čítať ďalej...
 • Jednu z prvých manažérok šťastia na Slovensku má Jenewein GroupPoznanie, že ľudia nie sú zdrojmi, ktoré možno nakúpiť, rešpektujeme nielen v poradenskej činnosti, ale aj pri vlastnom podnikaní. V rámci pripravovaných zmien a inovácií v poradenskom portfóliu i organizačnej štruktúre sme ako jedni z prvých na Slovensku vytvorili pozíciu Happiness Manager. Z interných zdrojov ju od augusta 2017 zastáva Kristína Panušková.
  Čítať ďalej...
 • Strategic Talent Acquisition na konferencii New Visions in HR 2017Igor Šulík, Managing Leadership Partner v slovenskom Amrope, ako skúsený profesionál v oblasti strategického poradenstva pre nastavovanie a realizovanie programov v oblasti Talent Acquisition a Leadership Services prijal pozvanie a bude jedným z prednášateľov, ktorí v hlavnom programe vystúpia na konferencii New Visions in HR 2017.

  Tlačová správa v médiách >>>
  Čítať ďalej...
 • Prvý titul Master Trainer pre i4 v Európe získal SlovákPo jarnom predstavení modelu i4 Neuroleader na slovenskom trhu poradenská spoločnosť Amrop, ktorá je súčasťou Jenewein Group, naďalej intenzívne rozvíja túto časť svojho portfólia, aby manažérom ešte lepšie pomáhala v profesijnom i osobnostnom raste. Pred pár dňami sa Amrop stal oficiálnym partnerom The About My Brain Institute a Igor Šulík ako jediný Európan získal titul Master Trainer pre model i4.

  Tlačová správa v médiách >>>
  Čítať ďalej...
 • Májová HR pohoda pre všetkých so skratkou HR na vizitkeV štýle After Work Party sa v posledný májový podvečer už po tretí raz rozbehne HR pohoda. Pozvanie Amropu, personálnoporadenskej spoločnosti, ktorá je organizátorom i hlavným hostiteľom, smeruje ku všetkým manažérom, špecialistom i odborným pracovníkom, ktorí sa profesijne pohybujú vo svete HR oddelení.

  Tlačová správa v médiách >>>
  Čítať ďalej...
 • Innovation Day: Ako rásť pomocou moderných technológií?Poradensko-analytický inštitút Európske partnerstvo pre verejné stratégie (EPPP) bol jedným z organizátorov unikátneho podujatia Innovation Day: Ako rásť pomocou moderných technológií?. Vysoká účasť vyše 80 hostí potvrdila, že rozhodnutie nasmerovať jeho obsah smerom k záujemcom o podnikanie z radov širokej verejnosti, ktorí chcú využiť príležitosti internetu a on-line priestoru na naštartovanie svojho vlastného podnikania, bolo dobrou voľbou.

  Tlačová správa v médiách >>>
  Čítať ďalej...
 • Meet the new chiefs: Ako sa darí korporátnym manažérom vo verejnom sektore?Amrop od svojho vzniku nielen neustále rozvíja vlastné portfólio služieb s dôrazom na hĺbku záberu, ale zároveň pozorne sleduje najnovšie trendy a inovácie a ochotne zdieľa vlastné poznanie a skúsenosti s okolím. V týchto dňoch pripravuje v poradí tretie stretnutie zo série Meet the new chiefs.

  Tlačová správa v médiách >>>
  Čítať ďalej...
 • Svet biznisu sa mení čoraz väčšmi. Čo s tým?Tohtoročný 11. marec sa po devätnásty raz stal Európskym dňom mozgu. Týždeň od nasledujúceho pondelka zase vyhlásili za tzv. Brain Awareness Week. Zaoberať sa mozgom, jeho fungovaním a najmä snahou maximálne využiť neraz hlboko skrytý a nepoznaný potenciál, je však nielen aktuálnou, ale vzhľadom na neustále sa meniaci svet aj dôležitou témou.

  Tlačová správa v médiách >>>
  Čítať ďalej...
 • Innovation Day: Ako rásť pomocou moderných technológií?Poradensko-analytický inštitút Európske partnerstvo pre verejné stratégie (EPPP) v spolupráci s SBA a Americkou obchodnou komorou na Slovensku organizuje Innovation Day – podujatie určené pre širokú verejnosť, najmä pre nádejných podnikateľov, ktorí chcú využiť maximum príležitostí, ktoré ponúkajú moderné technológie.

  Tlačová správa v médiách >>>
  Čítať ďalej...
 • Amrop na slovenský trh priniesol model i4 NeuroleaderPoradenská spoločnosť Amrop dlhodobo integruje najnovšie poznatky neurovedy do portfólia svojich služieb, aby klientom pomáhala neustále zlepšovať kvalitu a výkonnosť lídrov. Na začiatku roku 2017 predstavila nový model i4 Neuroleader, ktorý na slovenský trh priniesla vďaka partnerstvu s The About my Brain Institute.

  Tlačová správa v médiách >>>
  Čítať ďalej...