• Top firmy tlmočili stredoškolákom, aké zručnosti od nich budú vyžadovaťZástupcovia spoločností združených v Aliancii pre mladých (All4YOUth) pripravili pre študentov stredných škôl na Slovensku a v Česku sériu interaktívnych prednášok o požiadavkách trhu práce v budúcnosti. Prednášky odzneli v rámci konferencie Skills of the Future, ktorá sa tento rok uskutočnila dištančnou formou. O skúsenosti sa okrem Nestlé, ktorá je hlavným iniciátorom, s účastníkmi podelili aj odborníci z takých významných spoločností ako Microsoft, IBM, Soitron, Welcome to the Jungle, dm drogerie markt, Tesco, Pilsner Urquell, Skupina ČEZ, Future Generation Europe, Amrop Jenewein či Junglee.
  Čítať ďalej...
 • Igor Šulík sa stal globálnym lídrom pre Leadership Services vo svetovej organizácii AmropThe Amrop Partnership má novú predsedníčku a štyroch členov Správnej rady. Annika Farin, zakladajúca partnerka spoločnosti Amrop v Nemecku, sa stala globálnou chairwoman Amropu, čím na svoje plecia prevzala zodpovednosť za strategický rozvoj v takmer 50 krajinách. Výrazný úspech zaznamenala aj slovenská kancelária – Igor Šulík sa stal globálnym lídrom pre Leadership Services. Možnosť viesť globálnu pracovnú skupinu pre oblasť líderstva je ocenením jeho doterajšej práce i celej spoločnosti Amrop Jenewein na slovenskom a širšom stredoeurópskom trhu.

  Tlačová správa v médiách >>>
  Čítať ďalej...
 • Prepájame expertov a referencie naprieč rodinným podnikanímUvedomujeme si, že mnohé rodinné firmy prežívajú náročné obdobie, počas ktorého musia riešiť nielen každodenné povinnosti, ale aj budúcnosť. Experti z poradenskej spoločnosti nebotra consulting a poradenskej skupiny Jenewein Group sa v tomto neľahkom čase rozhodli spojiť sily a založiť združenie rodinných poradcov Partneri Rodinných Firiem (PRF) orientované na poradenstvo pre rodinné firmy.

  Tlačová správa v médiách >>>
  Čítať ďalej...
 • Jenewein Group má česko-slovenského COO a dvoch nových partnerovPoradenská skupina Jenewein Group v roku osláv svojho 30. výročia získala Mateja Taligu, ktorý je jej prvým COO, čo predstavuje významnú zmenu v jej fungovaní. Ako Private Client Partner zároveň stojí na čele česko-slovenskej platformy Jenewein.private, v ktorej rámci sa zameriava na segment privátneho consultingu. Z externého prostredia do skupiny prišiel aj skúsený profesionál a konzultant Rastislav Mackanič, ktorý je tiež Client Partnerom so špecifickým zameraním na súkromne vlastnené a rodinné firmy. Chairman a zakladajúci partner Jenewein Group Martin Krekáč vníma vytvorenie pozície Chief Operating Officer a česko-slovenskej platformy Jenewein.private spolu so získaním dvoch nových Client Partnerov za dôležitý posun, ktorý ovplyvní úspešný rast skupiny v ďalšom období.

  Tlačová správa v médiách >>>
  Čítať ďalej...
 • Jenewein Group strategickým partnerom platformy pre rodinné podnikyJedným zo strategických partnerov, s ktorými sa spojilo Združenie podnikateľov Slovenska pri tvorbe konceptu a založení platformy pre rodinné podniky, je poradenská skupina Jenewein Group. Víziou tejto spoločnej aktivity, ktorú oficiálne predstavili na tlačovej konferencii 15. januára 2020 v Bratislave, je stať sa v oblasti rodinného podnikania dôveryhodným, transparentným a dlhodobým partnerom pre všetky rodinné firmy na slovenskom trhu, a tak podčiarknuť význam rodinného podnikania.

  Tlačová správa v médiách >>>
  Čítať ďalej...